poniedziałek, 5 września 2011

TWO OF US

Witajcie ponownie !
Na początek odpowiem na Wasze komentarze (za które serdecznie dziękuję):
1. Kariera modelki niestety nie stoi dla mnie otworem, ponieważ mam jedynie 160cm wzrostu, ale dzięki za zachętę :)
2. Aby powiększyć zdjęcia, wystarczy tylko kliknąć na wybrany obrazek. Od razu pokażą Wam się w oddzielnej karcie- powiększone i lepszej rozdzielczości.

Póki jeszcze pamiętam: Dziękuję za przedwczorajszego Day Best'a ze zdjęciami z posta 'tirami su'! Bardzo mi miło, szczególnie, że jeszcze dzień wcześniej zajęłam zdjęciami całą główną stronę stylio.pl. Dla ciekawostki były to zdjęcia zarówno z ostatniego posta jak i... z dzisiejszego :)!

A teraz przejdę do mojego dzisiejszego tematu, a mianowicie paru(nastu :)?) zdjęć z naszych 'sesji na szybko'. W skrócie wyglądało to tak: pierwsze zdjęcia dla fan'u, drugie nie, a trzecie na szóstym biegu. Więcej nie będę Was męczyć, przypatrzcie się tylko proszę butom, bo ja osobiście jestem na maksa zakochana w tych kobaltowych!

PS: Miałam dzisiaj zamieścić zdjęcia kurtki, ale jak tylko wróciłam zaczęło padać. Nie traćcie nadziei ! Będzie niedługo, obiecuję :*!2 komentarze:

  1. omg!!
    Ale śliczna z Was para:)
    zapraszam do mnie na konkurs:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne zdjęcia, bardzo pozytywnie :> !!

    OdpowiedzUsuń

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->