środa, 1 grudnia 2010

hunting :D!

Rozpoczynamy zimowe polowanie :D! Moje typy jak na razie to: 1.biała, wełniana sukienka Stdarivarius (199 zl) i do kompletu 2.biała, futrzasta torebka- kuferek. Zaopatrzyłam się już w szaro-biały zestaw (rękawiczki, czapka i szalik) w reniferowe wzorki, białe nauszniki zostaną z poprzedniego sezonu. Dwie futrzane kamizelki też mam już w szafie, parę rzeczy w kolorze khaki, workersy też przejdą z sezonu jesiennego. Zastanawiam się także nad panterkowym, wielkim futrem, nie będzie zbyt stereotypowo odebrane? Ale... w końcu 'no risk, no fun' :D!
Dodam jeszcze, że w tym sezonie Stradiv to dla mnie bezpretensjonalny mistrz- prawie każdy trend jest tam świetnie wykorzystany i przedstawiony. Najbardziej (o czym już wcześniej pisałam) urzekła mnie 'biała ściana' w tym sklepie, z której pochodzą z resztą moje 'dreamy' na ten sezon. Do tego wspaniałe zdjęcia na kompanii reklamowej. Kiedy je widzę, zapominam o wadach naszej mroźnej zimy i marzę o tym, żeby po prostu fajnie wyglądać, brawo! Niestety jedna wada sklepu- ceny nie adekwatne do jakości materiałów. W sferze tkanin i wykonania dalej mam zaufanie tylko do Zary.
2. torebka
1.sukienka w kampanii reklamowej
1.sukienka

2 komentarze:

  1. Tak, tak, tak dla tej sukienki ;D
    Mam nadzieję, że mi wybaczysz, ale musiałem ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. aaahhh świetna jest ta kolekcja:)

    OdpowiedzUsuń

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->