poniedziałek, 8 października 2012

Naive

tiriririm dzisiaj stylówka najszybsza na świecie! Jako, że rano mam ogrooomnego lenia i wcale nie chce mi się stać przed szafą przez godzinę, wybrałam najwygodniejsze ciuchy, jakie tam goszczą: czarne getry z kolanami ze sky'u, spraną koszulę w kratkę oversize (która niestety była droższa, niż dopasowana i niesprana :x) i białe short conversy. Pod spód założyłam biały tee z melanżowo-szarym crossem. Oh jak to śmiesznie wygląda :D Słowo 'melanż' przez ostatnie lata zmieniło swoje znaczenie z 'pachworkowego zestawienia tonów jednego koloru' na 'dobrą imprezę', oczywiście. Tak więc melanżowo-szarą koszulkę interpretujcie sobie do woli! Idąc za ciosem trampek, założyłam też fullcap'a i plecak z Hard Rock Cafe (<3). Swoją drogą muszę chyba zrobić jakiś set z koszulkami z Hard Rock'a, bo ostatnio mnożą się w mojej szafie jak grzyby po deszczu. Na koniec trochę biżu, w tym mój ulubiony kolczyk z lecącym ptakiem.

Moje skarby są już w domu! A mowa oczywiście o butach młodszej siostry Emu- Ukala by emu australia. Jestem szczęśliwą posiadaczką tych średniej wysokości w kolorze Aqua! I jestem w nich utique cała zakochana<333! Przynajmniej mam jakiś powód, żeby czekać na śnieeeg!

ps: i wybaczcie mi moje wariacje z aparatem, ale dzisiaj mam przeogromnie dobry humor !
i nie wiem czy już puszczałam, ale 


4 komentarze:

 1. może i najszybsza, ale bardzo udana :) przyjemnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny motyw z krzyżem, bardzo mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice photos and really cool outfit, you look great, I like your shirt, what a great color combination and that t shirt is so nice, the perfect touch to the outfit also you are really beautiful and your hat rocks! Your have a lovely blog by the way and I am a new follower! Hope you will like my blog and follow back!

  Also make sure and enter my Shopbop giveaway for a chance to win a 100$ giftcard to spend on designer goods!

  Pop Culture&Fashion Magic

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie wyglądasz, szkoda że nie pokazałaś nowych bucików :P

  OdpowiedzUsuń

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->