poniedziałek, 29 października 2012

smash

Przepraszam, że tak długo odkładałam następny post, ale w ostatnim tygodniu nawet nie miałam jak zrobić zdjęć;) Dzisiaj też nie robiliśmy wielkiej sesji (a w dodatku mieliśmy wieeeelki problem ze światłem;/), a i 'stylówa' nie jest zbyt wyszukana. No, ale mam nową ukochaną bluzę i koniecznie musiałam ją Wam pokazać! Mój mroczny orzeł jest totalnie uniwersalny i mam już na niego tysiąc pomysłów, no ale niestety czasami trzeba się też dopasować do pogody:c A że za oknem jest jak jest- cóż żegnajcie spódniczki :c Dobrałam więc jasne getry i kolor rudy jako dodatek. Macie może swój ulubiony komin? Ten na zdjęciu zdecydowanie jest moim ulubionym;) Bo mimo, że dobrze czuje się w czerniach, łączenie beży i brązów jest jednym z moich ulubionych zajęć ciuchowych na zimę i jesień. I dobrze zdaję sobie sprawę, że lepiej wyglądałabym w nich jako brunetka, ale nie można mieć wszystkiego;) Na orle mam jeszcze dwurzędową kurtkę khaki, którą znienawidziłam rok temu, a teraz się w niej zakochałam. Kolejny powód aby niczego nie wyrzucać!

W głowie mam milion pomysłów, ale niestety czas i możliwości mnie BARDZO ograniczają. Mam nadzieję, że nie ograniczą za bardzo;)
buziaki !!!


coat- camelieu
shoes, bag- stradivarius
sweatshirt- zara trf
scarf- new yorker
socks- h&m


standard :Dkitty socks !


Palms rise to the universe
As we, moonshine and molly
Feel the warmth we’ll never die
We’re like diamonds in the sky2 komentarze:

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->