niedziela, 10 marca 2013

salut Paris !

Paryż! Przeszło miesiąc (intensywny miesiąc...!) zajęło mi zebranie się i wrzucenie zdjęć z naszej wycieczki do jednego z najpiękniejszych miast świata. Totalnie zakochane w każdym centymetrze tego miejsca, zwiedzałyśmy, śmiałyśmy się i ciągle wcinałyśmy doughnuty:D I tylko raz dopadła nas taka chandra, że przez godzinę nie zamieniłyśmy prawie ani słowa (no ale można to zrzucić na niedobór KOFEINY, który nam istotnie wtedy doskwierał). Miliony twarzy, miejsc, obrazów, uśmiechów, chwil szczęścia (jak widziałyśmy słońce :D) i rozpaczy (kiedy przy minusowych temperaturach czekałyśmy x czasu na dworze). 
Wartościując, najlepiej dla mnie wypadł Luwr, nocny tour po placu Pigalle i stare miasto w Brukseli. Ah no i to, że zgubiłyśmy się w nocy, w najbardziej niebezpiecznej, brudnej i burdelowej dzielnicy Paryża. Niespecjalnie przypadł mi do gustu Lukseburg, może dlatego, że widziałam go o 7 rano, kiedy wszystko było zamknięte, a termometr pokazywał 10 stopni... na minusie oczywiście. Konkluzja jedna- wszystko zależy od ludzi, a "Polaczki" dalej są wśród nas.
Paryż zawsze daje odpowiedzi- na wszystkie pytania. No, i najlepiej podejmuję się tam decyzje (prawda, Kasiu ;)?)

Ogromne pozdrowienia dla naszego pilota, który balansując na granicy nieprzyzwoitości, istotnie umilił nam cały wyjazd ;) No i dla Kasi oczywiście- najlepszego kompana, słuchacza i fotografa. <3tak brzydko było na początku w Brukseli :)i standardowo zdjęcia z telefonu :
KWINTESENCJA :)?
All the while you lit your streets for me,
I cursed the pavement that I walked.
So I blamed you for the rain,
I blamed you for my loss.
I'm Paris blue.

1 komentarz:

  1. paryż paryżem bo wolę Londyn (serio!) :) ale czapa bad hair day marzenie no:D

    pozdrawiam
    persona non grata

    http://personanongrata-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->