poniedziałek, 5 marca 2012

bold

Dzisiaj króciótko! Bardzo żałuję, że nie mam możliwości pokazywać Wam moich stylizacji codziennie. Bo w cotygodniowych/ cokilkudniowych postach możecie zobaczyć tylko część moich pomysłów. Fakt, że wybieram te lepsze, ale każdego przecież interesuje coś innego. Dzisiaj zestaw pasujący prawie na każdą okazję- jest elegancko, ale też nie zbyt poważnie. Kolory to już pewnik w moich setach- po długiej zimie mam ogromny niedosyt kolorowych ubrań. Odżywam, kiedy świeci słońce, więc w najbliższym czasie będziecie mogli spodziewać się więcej zaskakujących stylizacji! Mam nadzieję, że znajdę wystarczająco dużo czasu :)
Na dzisiaj oranż i granat połączone beżem i złotymi dodatkami. Strój jest też pewną sekwencją- marynarka- naszyjnik- buty; pasek- torebka; bluzka- szminka- paznokcie. W rezultacie mamy fajnie rozłożone kolory, które starają się ze sobą współgrać:) Warto też zwrócić uwagę na proporcje- zestawienie szerokich ramion z wąskimi spodniami i wysokimi butami. Niestety nie należę do olbrzymów, więc połączenie tej marynarki np. ze spodniami typu baggy byłoby katastrofą dla mojej sylwetki. Nie muszę już chyba nic dodawać.na koniec, piękna:

1 komentarz:

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->