wtorek, 4 września 2012

Lefkas part II

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć, wydaje mi się, że jeszcze nie ostatnia;) Wiem, że takie obrazki będą Was denerwować (w końcu wczoraj zaczęła się szkoła), ale nie miejcie mi tego za złe:D Zdjęcia są na pozór tak banalne... bo kto teraz lubi oglądać szczęśliwych ludzi...?
Wiecie, po ostatnim poście złapałam się na tym, że nie napisałam nawet słowa o ciuchach, 'stylówach', pasku na spince itp. Chyba odpoczywam ;)
Marynarskie paski wędrują za mną w lato już od wiek wieków. Tym razem wygrzebałam stary kombinezon w paski i zestawiłam go w iście kapitański sposób;) Jako dodatki wybrałam lekki kapelusz, plażową torbę w paski, czerwone okulary i parę bransoletek. Na pozór nic niezwykłego, ale wyróżnia się wśród wzorzystych tunik na plaży. Jest wygodnie i lekko- tak jak być powinno. Następne zdjęcia są już z różnych etapów naszej wielkiej wycieczki. Mam nadzieję, że szczęśliwi ludzie w takim wydaniu Wam się spodobają ;)

buziaki!;**

3 komentarze:

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->