poniedziałek, 3 stycznia 2011

Glam Rock.

Witam wszystkich! Na wstępie bardzo przepraszam za tak długą nieobecność na blogu. Powodów jest dużo, mogę nawet zdradzić, że zastanawiałam się przez chwile nad tym, aby zakończyć tą czaso-pochłaniającą stronę. Całe szczęście doszłam do wniosku, że lubię tu bywać i OTO JESTEM :D !

Na dzisiaj coś co skojarzyło mi się z hasłem Glam Rock. Głównym elementem są wypatrzone w New Yorkerze getry glam. Na złote nitki mają naszyte czarne kwiaty, dające efekt takiej specyficznej koronki. Żeby nie przesadzić skomponowałam je z czernią- asymetryczną tunikę i koronkowy sweter oraz ciężkie, ale zgrabne trzewiki. Nie wiem czy już pokazywałam ten sweter, ale jest on godny uwagi. Prawie na całych plecach wyszyta jest koronka, jest dłuższy i bez guzików, a z przodu ma dwie kieszenie. Dostałam go jeszcze przed ukazaniem się kolekcji z jego udziałem i w sumie lansuje się w nim już od...października(?). Torebka to nowy nabytek mamy na święta. Jest z Mango (nie wiem czy widać) i ma fajny złoty pasek.Jak już jesteśmy przy paskach, na uwagę zasługuje również pasek w talii. Odczepiłam go od swetra, który notabene wcale do paska nie pasował. Ma idealną długość tak, że mogę zawiązać go w mój ulubiony sposób. Na koniec, a właściwie na początku (:D)- opaska z pawim piórem.

Kolejna ważna rzecz- MOJE LILOU <3! Tak, tak, musiałam być bardzo grzeczna, bo brodaty Pan z reniferami przyniósł mi Lilou gdzieś w połowie grudnia. Trzeba zdradzić, że brodatym Panem z niebieską paczką okazał się nikt inny, jak tylko mój ukochany :D Grawerka brzmi- 'sólo el amor', co w wolnym tłumaczeniu znaczy 'po prostu miłość'. Jest on skrótem od pełnych cytatów Coelha 'Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.' lub też 'Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.' . Ogólnie mam nadzieje, że lilou będzie mi przypominać, że czasem trzeba dać coś nie oczekując nic w zamian, a ważne jest, żeby to zrozumieć i o tym pamiętać.


Muszę wspomnieć, że lilou-Mikołaj się rozmnożył i na Gwiazdkę dostałam kolejny zestaw, tym razem potrójny (serduszko, koniczynka i kot) na szarym rzemyku. Zdjęcia zamieszczę, kiedy znajdę czas na wymyślenie trzech grawerków.

1 komentarz:

  1. Genialny look!
    Typowa glam rockowa stylizazcja ! :)
    Super.

    OdpowiedzUsuń

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->