niedziela, 20 lutego 2011

drugs.

Krótka nocia przed relacją z Italii :D Set utworzony jeszcze przed Włochami, więc dodaje tak na szybko, bo chce Wam tylko pokazać moje super getraski. Legginsy mają symetrycznie wycięte dziurki, a w tych dziurkach...kabaretka :D Takie śmieszne, ale można interpretować je na wiele sposobów. Mój pomysł to set na MKO ponownie :D Za duża koszula plus czarne getry plus koturny równa się set idealny! Do tego trochę gotyku, czyli ciężka brocha z mosiężnym krzyżem. Frędzelkowa torba to oczywista oczywistość przy takim zestawie. Wiem, że wyglądam trochę jak nawalona, bezdomna narkomanka, ale kochani!- to było zamierzone :D!

Przy okazji prezentuje drugie Lilou, które też dostałam na święta, ale jakoś nie było okazji zrobić grawerka. Blaszki są trzy- kotek, serduszko i koniczyna, na każdym zmieści się standardowo 12 znaków. Na razie mam na  nie konkretny pomysł, ale zobaczycie go dopiero po wygrawerowaniu :)

Na koniec trochę mojego futerka, które też mam już hoho od świąt, ale jakoś oczywiście 'nie było okazji'... To tylko jego przedsmak, bo więcej zdjęć w nim dodam z Italii <3!

PS: Wybaczcie mi moje super pozy, ale była już 23, a ja dostałam wtedy (nie wiem jakim cudem) zastrzyk energii :D

koszula- forever coś tam
getry- vero moda (dzięki mamo :*!)
koturny- lcl
torba- reserved
bransoletki- h&m + lilou
brocha- c&a
futerko- NYmina do kosza!

mina do kosza2!

1 komentarz:

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->