środa, 9 lutego 2011

let's party!

let's party !

primo: zwróćcie uwagę na makijaż <3 Był na prawdę nieziemski: filetowa kreska na środku powieki, zielona pod okiem, a dziury zakryte różowym. Pomysł stworzyłyśmy razem z Karoliną D. i wyszło cudownie. Pierwotną inspiracją była jakaś modelka z marcowego Elle. 
secundo: coś o stroju, ale nie zamierzam pisać dużo. Cekinową sukienkę dorwałam w Cubusie i jest piękna i uniwersalna, chociaż niestety jest to chyba setna czarna sukienka w mojej szafie... Koturny, bo taka moda, na ręce coś zupełnie błyszczącego. Bransoletkę dostałam jeszcze na święta, ale muszę przyznać, że do mało 'świecących' (chodzi tu o wyjściowe stroje) kreacji wygląda tandetnie i kiepsko. Tu natomiast znalazła swoje wymarzone miejsce. Pierścionek jakby 'do kompletu' :) Dochodzimy do najbardziej rzucającego się w oczy punktu, czyli (nazwanego przez mojego chłopca 'kapslem') toczka. Jest różowo- zielono- czarny, obszyty jakimś materiałem w kropki i ma doczepioną dłuuugą woalkę. Miałam z nią problem przy niektórych zdjęciach, ale ogólnie jest przeboska. 


To chyba tyle jeżeli chodzi o tą sesje, światło było trochę kiepskie, więc nie czepiajcie się za bardzo :>

sukienka- cubus
toczek- h&m
pierścionek, bransoletka- h&m
buty- lcl

2 komentarze:

LOOKBOOK

<!--BEGIN LOOKS WIDGET--><script src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js" type="text/javascript"></script><script src="http://lookbook.nu/widget/looks.js?id=1156455&thumbs=1&source=my_looks&gender=both&align=center&r=1315238541&hash=d4d5a77c6fcee4c77b9ec86182eec72a"></script><div id="lb_looks_widget_1315238541"></div><!--END LOOKS WIDGET-->